0 produktów - 0 zł

Moje płatności

koszyk

Sklep z pewnymi sterydami anabolicznymi

To ludzie ludziom wymyślili ten koks!

UWAGA!!!! UWAGA!!!!
Obecnie do odwołania, z przyczyn niezależnych od nas, wysyłka zamówień nie będzie się odbywała. Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość. Zapraszamy za jakiś czas. Zainteresowanych prosimy o śledzenie informacji na stronie
UWAGA!!!! UWAGA!!!!

wiecej

Polecane produkty!

Anaboliki z jakim przeznaczeniem ?

Steroidy anabolizujące zaliczane są do grupy środków dopingujących. Wiadomo, że testosteron odpowiada za większy przyrost masy mięśniowej u mężczyzn niż u kobiet. Jego efekt anabolizujący wykorzystano w terapii. Na drodze pewnych modyfikacji w budowie chemicznej uzyskano pochodne steroidowe, które cechują się niewielkim działaniem androgennym, natomiast zachowują pełne działanie anabolizujące - czyli zwiększające procesy syntezy białka ustrojowego.
Znanych jest kilkadziesiąt preparatów steroidowych. Przetwory steroidowe działają korzystnie w niektórych chorobach. U nas sterydy dostępne są od ręki, nie pytamy czy przeznaczeniem jest choroba czy chęć zwiększenia masy mięśniowej lub inne uwarunkowania. Sterydy anaboliczne choć w dzisiejszych czasach są łatwo dostępne to z pewnością istotna jest jakość oferowanego produktu. Każdy koks potrzebuje dobrej jakości takich środków jak omnadren, trenbolone czy oxandrolone.
Wielkość siły mięśnia zależna jest od jego grubości, a nie od jego długości, jest ona tym większa, im więcej włókien on zawiera. Siła mięśnia jest proporcjonalna do jego przekroju fizjologicznego jednak mięśnie o tym samym przekroju fizjoliogicznym mogą mieć różną siłę. Skuteczną metodą zwiększenia siły jest zastosowanie matanabolu lub testosteronu....Szukasz odpowiedniego środka sterydowego ? Napisz do nas!

Czego poszukujesz ? Jakie anaboliki ? arimidex, boldenon, cytomel t3, omnadren, oxandrolone, proviron, testosteron, trenabol, trenbolone, turanabol
a może winstrol ? Nie wiesz co wybrać lub nie masz pewności czy dobrze trafiłeś ?

Nie zwlekaj zamów, a towar zostanie dostarczony do Ciebie maksymalnie za dwa dni robocze. Masz pewność, że otrzymasz to czego potrzebujesz!