Hydroxytest (hydroksytestosteron), to nic innego jak testosteron, który ma dodatkową grupę 4-hydroksylową osłabiającą aktywność steroidów. Tak więc w porównaniu do podstawowych form testosteronu, Hydroxytest ma mniejszy stosunek anaboliczno / androgenny 65:25. Sprawia to, że jest umiarkowanie anabolicznym i łagodnie androgennym steroidem.

Hydroxytest to w około 70% anabolik budujący mięśnie, a jedynie w około 30% preparat androgenny, który wpływa na typowo męskie cechy. Jeśli w celu zrekompensowania redukcji anabolicznej, użyje się go w odpowiednio dużych dawkach, (prawie dwa razy większych od rzeczywistego testosteronu), ten steroid zagwarantuje dokładnie takie same właściwości anaboliczne.

Preparat ma raczej piętrową historię. Początkowo był łagodnym sterydem, ale potem został odstawiony na półkę, a następnie sprzedawany był krótko w latach 2004 i 2005. Jako doustna wersja testosteronu (w różnych formach) suplement pojawia się poza oficjalnym obiegiem. Występuje także w postaci surowego proszku, który część użytkowników przekształca w wersję iniekcyjną (wstrzykiwalną). Hydroksytestosteron nie jest dostępny na rynku komercyjnym, nie jest też lekiem na receptę, można go znaleźć jedynie na czarnym rynku.

By uzyskać informacje na temat właściwości i skutków ubocznych Hydroxytestu warto prześledzić profil propionianu testosteronu. Warto przy tym pamiętać, że Hydroxytest jest o około 1/3 mniej skuteczny niż testosteron.

Jako jedna z wielu wersji testosteronu, Hydroxytest  stanowi dobrą bazę tego hormonu dla cykli łączenia z użyciem Dianabol, Deca – Durabolin, Equipoise oraz Trenbolone. Dobrze komponuje się również w zestawie z takimi środkami jak: Primobolan, Trenbolon, Stanazolol, Oral Turinabol, Anavar jako podstawa cyklu cięcia i silny czynnik anaboliczny (przy odpowiednio dużych dawkach).

Klasyfikacja

Skład chemiczny: Baza testosteronu + zmiana grupy 4-hydroksylowej

Producent: pierwotnie G.D. i Searle

Skuteczna dawka:

– mężczyźni: 300 – 2000 mg / tydzień

– kobiety: niezalecane

Okres półtrwania: 2 – 3 dni

Czas detekcji: 2 – 3 tygodnie

Stosunek anaboliczno / androgenny: 65 / 25

 

Zostaw komentarz